frits206
  3. Ervaren verkoper
  5. frits206

frits206

Lid sinds 2025 / Enschede, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Lourens Lubbers - runen van de eenentwintigste eeuw kopen? Bied vanaf 40!
Lourens Lubbers (1938-2014) Nederlands runen van de eenentwintigste eeuw
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 71.4 x 86.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen