Luigi Bompard (1879-1953)
Drie originele modetekeningen
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 16 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2025 / Deinze (Hansbeke), België
3 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 29.5 x 35.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 16 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |