Wilfred Lang (1954)
Abstract schilderij Wilfred
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 125 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |