Gena
  3. Ervaren verkoper
  5. Gena

Gena

Lid sinds 2011 / Hengelo, Nederland

10 aangeboden items / 359 verkochte items

Gena - Summer Flowers kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Summer Flowers
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Gena - New Life XXL kopen? Bied vanaf 600!
Gena (1982) Nederlands New Life XXL
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Gena - Abstract Time kopen? Bied vanaf 199!
Gena (1982) Nederlands Abstract Time
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 199
Direct kopen
Gena - Abstract Balance kopen? Bied vanaf 199!
Gena (1982) Nederlands Abstract Balance
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 199
Direct kopen
Gena - Summer Sailing 3D kopen? Bied vanaf 300!
Gena (1982) Nederlands Summer Sailing 3D
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Direct kopen
Gena - Abstract Vision XXL kopen? Bied vanaf 450!
Gena (1982) Nederlands Abstract Vision XXL
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 450
Direct kopen
Gena - Wonder World kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Wonder World
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Gena - Universum kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Universum
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Gena - Summer Flowers 3D kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Summer Flowers 3D
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Gena - Blossom Blue kopen? Bied vanaf 399!
Gena (1982) Nederlands Blossom Blue
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 399
Direct kopen