
Lid sinds 2024 / Oudenaarde, België
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 104 x 84 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |