Lid sinds 2025 / Katwijk, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |