Lid sinds 2023 / Emmen, Nederland
3 aangeboden items / 9 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 110 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 108 x 108 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 112 x 93 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |