GJJD
  3. Ervaren verkoper
  5. GJJD

GJJD

Lid sinds 2023 / Emmen, Nederland

3 aangeboden items / 9 verkochte items

Jos Verwiel - Krachtig, groot en eigentijds werk van Jos Verwiel kopen? Bied vanaf 650!
Jos Verwiel (1954) Nederlands Krachtig, groot en eigentijds werk van Jos Verwiel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 650
Direct kopen
Rene de Groot - Abstract groot schilderij kopen? Bied vanaf 50!
Rene de Groot (1958) Nederlands Abstract groot schilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Menno Bauer - Titel schilderij: ‘ Weigeren te vluchten’ kopen? Bied vanaf 65!
Menno Bauer (1949-2023) Nederlands Titel schilderij: ‘ Weigeren te vluchten’
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 93 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen