Hans van Wijk (1911-1990)
Stilleven op boomstronk.
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 41 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |