Goedgeluk
  3. Ervaren verkoper
  5. Goedgeluk

Goedgeluk

Lid sinds 2013 / Wanroij, Nederland

3 aangeboden items / 212 verkochte items

Hans van Wijk - Stilleven op boomstronk. kopen? Bied vanaf 395!
Hans van Wijk (1911-1990) Nederlands Stilleven op boomstronk.
Afmetingen 41 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Marianne Houtkamp - Samen op pad kopen? Bied vanaf 500!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands Samen op pad
Techniek Brons
Afmetingen 45 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 500
1 bieding