GOLDBERG-ART-888
  3. Ervaren verkoper
  5. GOLDBERG-ART-888

GOLDBERG-ART-888

Lid sinds 2025 / Wien, Oostenrijk

31 aangeboden items / 1 verkochte items

George Barris - Marilyn Monroe, 1954 - original VINTAGE-Fotographie - signiert kopen? Bied vanaf 1800!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe, 1954 - originele vintage foto - gesigneerd
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 26.5 x 24.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Stefanie Schneider - "Jersey Views" Auflage von 150 - signiert-nummeriert - C-Print auf Alu-Dibond kopen? Bied vanaf 300!
Stefanie Schneider (1968) Duits "Jersey Views" Editie van 150 - gesigneerd en genummerd - C-print op aluminium Dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 30.7 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 300
George Barris - Marilyn Monroe, 1962 - original VINTAGE-Photo - signiert kopen? Bied vanaf 1200!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe, 1962 - originele vintage foto - gesigneerd
Afmetingen 25 x 20.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
László Willinger - Marilyn Monroe - Pin-up, 1948 - signiert kopen? Bied vanaf 900!
László Willinger (1909-1989) Amerikaans Hongaars Marilyn Monroe - Pin-up, 1948 - gesigneerd
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
László Willinger - Marilyn Monroe, 1948/1990 - Auflage von 25 kopen? Bied vanaf 500!
László Willinger (1909-1989) Amerikaans Hongaars Marilyn Monroe, 1948/1990 - Oplage van 25
Afmetingen 35 x 27.8 cm (h x b)
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1946/2007 - Auflage von 200 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1949/2007 - Oplage van 200 - gesigneerde print
Afmetingen 51 x 40.6 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1953/2007 - Auflage von 200 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1953/2007 - Oplage van 200 - gesigneerde print
Huidig bod
€ 500
1 bieding
George Barris - Marilyn Monroe „The Last Photos" 25th Anniversary - MAPPE- (8 Fotos) kopen? Bied vanaf 1500!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe „The Last Photos” 25e jubileum - MAPPE - (8 foto's)
Afmetingen 25.5 x 20 cm (h x b)
€ 1.500
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1949/2006 - Auflage von 200 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 450!
€ 450
Stefanie Schneider - "Planes"- (Stranger than Paradis) - (6 Teilen) - C-Print auf Alu-Dibond kopen? Bied vanaf 990!
Stefanie Schneider (1968) Duits "Planes" - (Stranger than Paradis) - C-Print auf Alu-Dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 20.5 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 990
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1949 - Auflage von 50 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1949 - Oplage van 50 - gesigneerde afdruk
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
€ 500
George Barris - Marilyn Monroe „The Warm Up“, 1962 - Limited Edition - signiert kopen? Bied vanaf 900!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe "The Warm Up", 1962 - Gelimiteerde editie - gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 56 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Bernard of Hollywood - Marilyn Monroe "Das verflixte 7. Jahr" - drucksigniert kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard of Hollywood (1912-1987) Duits Amerikaans Marilyn Monroe "The Seven Year Itch" - gesigneerde print
Afmetingen 35 x 27.5 cm (h x b)
€ 1.500
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1949 - Auflage von 91 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1949 - Oplage van 91 - gesigneerde afdruk
Afmetingen 35.6 x 28 cm (h x b)
€ 500
Ross Bleckner - „Happiness for Instance I" - Auflage von 5 - signiert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans "Geluk bij Instance I" - Oplage van 5 - gesigneerd - (108 x 83 cm)
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Aya So - Gemälde - handsigniert - montiert - (70 x 50 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Aya So (1970) Frans Schilderij - handgesigneerd - ingelijst - (70 x 50 cm)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 900
Direct kopen
Isabella Ritschl - Ölgemälde 2006 - handsigniert (65 x 48 cm) kopen? Bied vanaf 230!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij 2006 - handgesigneerd (65 x 48 cm)
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Larry Poons - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 399!
Larry Poons (1937) Amerikaans Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Larry Poons - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 390!
Larry Poons (1937) Amerikaans Zeefdruk - oplage van 175 - gesigneerd - genummerd - (76 x 56 cm)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Direct kopen
Tetsuro Sawada - "Flash" - Siebdruck - Auflage von 100 - signiert - nummeriert - (88 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 390!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash"-editie van 100 exemplaren - gesigneerd - genummerd (88 x 56 cm)
Afmetingen 88 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Direct kopen
Hugo Demarco - "Relation couleur" Auflage von 200 - signiert - (75 x 75 cm) kopen? Bied vanaf 300!
Hugo Demarco (1959) Argentijns "Relation couleur" Oplage van 200 - gesigneerd - (75 x 75 cm)
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Philippe Morisson - „Distances“ - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert -(76 x 64 cm) kopen? Bied vanaf 150!
Philippe Morisson (1924-1994) Frans “Afstanden” - zeefdruk - oplage van 175 - gesigneerd - (76 x 64 cm)
Afmetingen 64 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Ross Bleckner - „Happiness for Instance II" - Auflage von 75 - signiert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans "Geluk bij Instance II" - Oplage van 75 - gesigneerd - (108 x 83 cm)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Direct kopen
Ivan Picelj - "Ciclophoria" - Serigraphie - Auflage von 200 - signiert - (80 x 80 cm) kopen? Bied vanaf 800!
Ivan Picelj (1924-2011) Kroatisch "Ciclophoria" - Zeefdruk - Editie van 200 - Gesigneerd - (80 x 80 cm)
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Jack Youngerman - "Mandala (Black)" - Serigraphie - Auflage von 75 - handsigniert - (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 400!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans - Zeefdruk - Oplage van 75 - handgesigneerd - (93 x 91 cm)
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Meissen porzellan - "THUN Klösterle Form MEISSEN" Zwiebelmuster Kaffeekanne kopen? Bied vanaf 35!
Meissen porzellan (1708) Duits Koffiepot "THUN Klösterle Form MEISSEN" met uienmotief
Techniek Keramiek
Afmetingen 24 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Mario Toral - Lithographie - Limitierte Auflage - signiert - (75 x 55 cm) kopen? Bied vanaf 99!
Mario Toral (1934) Chileens Lithografie - Beperkte oplage - gesigneerd - (75 x 55 cm)
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Martin Schwarz - "Vogelflieger" 1997 - Lithographie - Auflage von 350 - signiert - (70 x 50 cm) kopen? Bied vanaf 80!
Martin Schwarz (1946) Zwitsers Lithografie - oplage 350 - gesigneerd - (70 x 50 cm)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Robert Indiana - "Summer Love" - Teppich - limited Edition - drucksigniert kopen? Bied vanaf 150!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans "Zomerliefde" - Tapijt - Beperkte oplage - Gesigneerde print
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 40 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 150
Direct kopen