Ans Wortel (1929-1996)
Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |