Grobbo
  3. Ervaren verkoper
  5. Grobbo

Grobbo

Lid sinds 2023 / Alkmaar, Nederland

5 aangeboden items / 2 verkochte items

Ans Wortel - Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land kopen? Bied vanaf 300!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Ans Wortel - Tussen lucht en water en weer lucht ligt 't land en viert z'n levens... kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Ans Wortel - Naamloos kopen? Bied vanaf 150!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Naamloos
Techniek Gouache
Afmetingen 35.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ans Wortel - Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind kopen? Bied vanaf 160!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 160
1 bieding