Ad Pieters (1916-1979)
Landarbeid
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |