guglielmino
  3. Ervaren verkoper
  5. guglielmino

guglielmino

Lid sinds 2022 / Deventer, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Corneille - Hommage à Eric Satie kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage à Eric Satie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Constant - Le Massacre kopen? Bied vanaf 335!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Massacre
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Corneille - Couple a la Colombe kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225