Arie Kater (1922-1977)
Zelfportret
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 15 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2023 / Utrecht, Nederland
4 aangeboden items / 21 verkochte items
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 15 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 20 x 24 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 43 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 14 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |