Martine Jacobs (1956)
Origami Kat
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 46 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2012 / Wanswert, Nederland
7 aangeboden items / 52 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 48 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Handgekleurd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |