HamarArtStudio
  3. Ervaren verkoper
  5. HamarArtStudio

HamarArtStudio

Lid sinds 2012 / Wanswert, Nederland

7 aangeboden items / 52 verkochte items

Martine Jacobs - Origami Kat kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Origami Kat
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Martine Jacobs - Nederland 1 kopen? Bied vanaf 59!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Nederland 1
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Martine Jacobs - Perception kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Perception
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Martine Jacobs - Mondriaans raam kopen? Bied vanaf 69!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Mondriaans raam
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Martine Jacobs - Ambition kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Ambition
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Martine Jacobs - Vogelbeeld kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Vogelbeeld
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Martine Jacobs - Stilte voor de Zet kopen? Bied vanaf 59!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Stilte voor de Zet
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen