hamburg
  5. hamburg

hamburg

Lid sinds 2016 / Meschede, Duitsland

2 aangeboden items / 60 verkochte items

Christo - and Jeanne-Claude - Surrounded Islands - Leporello 2009 kopen? Bied vanaf 1490!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Omringde eilanden - Leporello 2009
TechniekOverig
Afmetingen32 x 175 x 0.1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Christo - and Jeanne-Claude - Silbergelatine-Vintage-Print - Running Fence 1976 kopen? Bied vanaf 849!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Silbergelatine-vintage-print - Running Fence 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 849