hamburg
  5. hamburg

hamburg

Lid sinds 2016 / Meschede, Duitsland

5 aangeboden items / 53 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper

Christo - & Jeanne-Claude L'Arc de Triomphe, Wrapped, Paris 2021 kopen? Bied vanaf 125!
Christo - & Jeanne-Claude L'Arc de Triomphe, Wrapped, Paris 2021Beeld / Object
Geplaatst doorhamburg
Verzending Internationaal
Jaartal2021
Afmetingen40 cm x 40 cm x 2.5 cm (h x b x d)
Christo - & Jeanne-Claude - rare Edition - signed kopen? Bied vanaf 999!
Christo - & Jeanne-Claude - rare Edition - signedKunstboeken
Geplaatst doorhamburg
Verzending Internationaal
Jaartal2020
TechniekHardcover
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
Christo - Packed Building Project for the Ecole Militaire, Paris kopen? Bied vanaf 1500!
Christo - Packed Building Project for the Ecole Militaire, ParisGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorhamburg
Verzending Internationaal
Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - & Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag - Project for Berlin 1995 kopen? Bied vanaf 475!
Christo - & Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag - Project for Berlin 1995Kunstboeken
Geplaatst doorhamburg
Verzending Internationaal
Jaartal1995
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen27 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Salvador Dali - San Narciso de las Moscas / Bronze kopen? Bied vanaf 999!
Salvador Dali - San Narciso de las Moscas / BronzeBeeld / Object
Geplaatst doorhamburg
Verzending Internationaal
Jaartal1974
TechniekBrons
Afmetingen19.5 cm x 10 cm x 11.5 cm (h x b x d)
Gewicht2797 g
GesigneerdHandgesigneerd