Hans195167
  3. Ervaren verkoper
  5. Hans195167

Hans195167

Lid sinds 2019 / Vianen, Nederland

8 aangeboden items / 83 verkochte items

Eric Wittenberns - Kleur bekennen kopen? Bied vanaf 30!
Eric Wittenberns (1951) Nederlands Kleur bekennen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 17 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Eric Wittenberns - Loslaten kopen? Bied vanaf 65!
Eric Wittenberns (1951) Nederlands Loslaten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Gispen - W.H. Gispen (1890-1981) kopen? Bied vanaf 65!
Gispen (1916) Nederlands W.H. Gispen (1890-1981)
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Gerard Hordijk - (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie) kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Mons (Var) kopen? Bied vanaf 22!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Mons (Var)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Mobach Keramiek - Vaas met antilopen kopen? Bied vanaf 60!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands Vaas met antilopen
Afmetingen 20 x 21 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Provence kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Provence
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Henk van der Haar - Reigercahiers kopen? Bied vanaf 22!
Henk van der Haar (1950) Nederlands Reigercahiers
Afmetingen 23 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen