hanscitroen
  3. Ervaren verkoper
  5. hanscitroen

hanscitroen

Lid sinds 2024 / Rotterdam, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Hans Citroen - Krupp Werke KZ Auschwitz 1 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Citroen (1947) Nederlands Krupp Werke KZ Auschwitz 1
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen