hansvanruitenbeek
  3. Ervaren verkoper
  5. hansvanruitenbeek

hansvanruitenbeek

Lid sinds 2023 / Beek gemeente Berg en Dal, Nederland

8 aangeboden items / 9 verkochte items

Anita de Harde - De engel weerhoudt Abraham van het offeren van zijn zoon Izaak. kopen? Bied vanaf 50!
Anita de Harde (1950) Nederlands De engel weerhoudt Abraham van het offeren van zijn zoon Izaak.
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Weekers - Jan Weekers kopen? Bied vanaf 28!
Jan Weekers (1934-1995) Nederlands Jan Weekers
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 28
Direct kopen
Martin van Dijk - Aquarel kopen? Bied vanaf 47!
Martin van Dijk (1963) Nederlands Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 47
Direct kopen
Jan Weekers - Trechters, groen kopen? Bied vanaf 35!
Jan Weekers (1934-1995) Nederlands Trechters, groen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jochem de Graaf - Tulpen kopen? Bied vanaf 40!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 40
Direct kopen
Hans Vos - Hans Vos kopen? Bied vanaf 79!
Hans Vos (1957) Nederlands Hans Vos
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Bob Lokhorst - Bob Lokhorst kopen? Bied vanaf 45!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Bob Lokhorst
Techniek Gravure
Afmetingen 25.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Dorothe Krol - Mistige dag in Venetie kopen? Bied vanaf 41!
Dorothe Krol (1963) Nederlands Mistige dag in Venetie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 31 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 41
Direct kopen