Har30
  3. Ervaren verkoper
  5. Har30

Har30

Lid sinds 2026 / Purmerend, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Christiaan Schaaf - Stilleven kopen? Bied vanaf 95!
Christiaan Schaaf (1890-1969) Nederlands Stilleven
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95