Lid sinds 2025 / Waalwijk, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 91 x 101 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |