haraldjw
  3. Ervaren verkoper
  5. haraldjw

haraldjw

Lid sinds 2025 / Waalwijk, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Geert de Bruijn - Boothuizen kopen? Bied vanaf 60!
Geert de Bruijn (1956) Nederlands Boothuizen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 91 x 101 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Wim Suermondt - Kloostertuin kopen? Bied vanaf 100!
Wim Suermondt (1927-2008) Nederlands Kloostertuin
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen