Hartman45
  3. Ervaren verkoper
  5. Hartman45

Hartman45

Lid sinds 2026 / Nunspeet, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Sara van Heukelom - Boom met bosgezicht kopen? Bied vanaf 300!
Sara van Heukelom (1885-1963) Nederlands Boom met bosgezicht
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300