Pieter Dik (1943-1984)
Bloemstilleven
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 109 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |