Heleen_Versteeg
  3. Ervaren verkoper
  5. Heleen_Versteeg

Heleen_Versteeg

Lid sinds 2016 / Schoorl, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Pieter Dik - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen 109 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350