Lid sinds 2022 / Spijkenisse, Nederland
2 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 68 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 47 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |