Gea Karhof (1945)
Past time Paradise
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |

Lid sinds 2025 / Lochem, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Geschept Papier |