Jan Sluijters (jr.) (1914-2005)
Baby Jantje aan de borst 31-12-2041
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |