Henkart
  3. Ervaren verkoper
  5. Henkart

Henkart

Lid sinds 2023 / Wognum, Nederland

4 aangeboden items / 2 verkochte items

Jan Sluijters (jr.) - Baby Jantje aan de borst 31-12-2041 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Baby Jantje aan de borst 31-12-2041
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Anton Martineau - Onderonsje kopen? Bied vanaf 100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Onderonsje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Hannes Postma - Afrikaanse olifant 1958 nummer 1/12 kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Afrikaanse olifant 1958 nummer 1/12
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35