HenkMoll
  3. Ervaren verkoper
  5. HenkMoll

HenkMoll

Lid sinds 2025 / Putten, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Gerard Hofs - Heidezicht kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hofs (1874-1952) Nederlands Heidezicht
Afmetingen 49.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Joop Joosten - stilleven met vaas en sinasappels kopen? Bied vanaf 200!
Joop Joosten (1898-1980) Nederlands Belgisch stilleven met vaas en sinasappels
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen