Anita Doornhein (1957)
Ringen 1 (van 3)
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 232 x 113 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |

Lid sinds 2026 / Amsterdam, Nederland
8 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 232 x 113 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 116 x 113 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 232 x 113 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 100 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
| Drager | Papier |