Jan Kelderman (1914-1990) frans restaurant
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 55 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75