Frits Goosen (1943)
Sail Amsterdam Het schil2000
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 74 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |