horbach9492
  3. Ervaren verkoper
  5. horbach9492

horbach9492

Lid sinds 2026 / Almere, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!
Frits Goosen (1943) Nederlands Sail Amsterdam Het schil2000
Afmetingen 74 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600