Hovenburg
  3. Ervaren verkoper
  5. Hovenburg

Hovenburg

Lid sinds 2023 / Amsterdam , Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Jens Quistgaard - Danish Design vintage kandelaar kopen? Bied vanaf 30!
Jens Quistgaard (1919-2008) Deens Danish Design vintage kandelaar
Afmetingen 1 x 12 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30