Jens Quistgaard (1919-2008)
Danish Design vintage kandelaar
| Afmetingen | 1 x 12 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2023 / Amsterdam , Nederland
1 aangeboden items / 2 verkochte items