Hubertine2803
  3. Ervaren verkoper
  5. Hubertine2803

Hubertine2803

Lid sinds 2022 / Sittard, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Fons Volders - Landschap met vuurtoren kopen? Bied vanaf 60!
Fons Volders (1894-1974) Nederlands Landschap met vuurtoren
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 38.5 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen