hxku3djq
  5. hxku3djq

hxku3djq

Lid sinds 2015 / Utrecht, Nederland

2 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Rik van Iersel - Privat eye kopen? Bied vanaf 400!
Rik van Iersel - Privat eye

Beeld / Object

Geplaatst doorhxku3djq

Eindtijd08-05-2022 om 19:18

Jaartal1991
TechniekHout
Afmetingen72 cm x 82 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Charlotte Molenkamp - Schilderij zeefdruk van Charlotte Molenkamp: Masker kopen? Bied vanaf 45!
Charlotte Molenkamp - Schilderij zeefdruk van Charlotte Molenkamp: Masker

Geplaatst doorhxku3djq

Eindtijd08-05-2022 om 19:22

Afmetingen24.7 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst