hyperrealism
  5. hyperrealism

hyperrealism

Lid sinds 2021 / Leeuwarden, Nederland

1 aangeboden items / 78 verkochte items

Gerard Boersma - Dots (Vrouw kijkend naar schilderij van Larry Poons) kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Boersma (1976) Nederlands Dots (Vrouw kijkend naar schilderij van Larry Poons)
TechniekAcryl
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 200