Lid sinds 2014 / Rijswijk, Nederland
3 aangeboden items / 4 verkochte items
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 88 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 110 x 140 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 108 x 83 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |