Floris Jespers (1889-1965)
Verliefden
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 48 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |