Ikbenhetbeu
  3. Ervaren verkoper
  5. Ikbenhetbeu

Ikbenhetbeu

Lid sinds 2025 / Wondelgem, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch Verliefden
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120