Jo Bezaan (1894-1952)
Hierdense meisjes
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |

Lid sinds 2024 / Groningen, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Droge Naald |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |