Ineke2604
  3. Ervaren verkoper
  5. Ineke2604

Ineke2604

Lid sinds 2026 / 's-Hertogenbosch, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!
Huib Benschop (1940) Nederlands Zelfportret CCXLVI
Afmetingen 63.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 70