Huib Benschop (1940)
Zelfportret CCXLVI
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 63.5 x 28.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |