Inetam
  3. Ervaren verkoper
  5. Inetam

Inetam

Lid sinds 2026 / Welwyn Garden City , Engeland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ad Cornelissen - Gesigneerd landschapsschilderij, gedateerd '81 kopen? Bied vanaf 50!
Ad Cornelissen (1918) Nederlands Gesigneerd landschapsschilderij, gedateerd '81
Techniek Acryl
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen