InfinityResale
  3. Ervaren verkoper
  5. InfinityResale

InfinityResale

Lid sinds 2024 / Wommelgem , België

3 aangeboden items / 9 verkochte items

Damien Hirst - Gesigneerde albumhoes Red Hot Chili Peppers door Damien Hirst kopen? Bied vanaf 1200!
Damien Hirst (1965) Engels Gesigneerde albumhoes Red Hot Chili Peppers door Damien Hirst
Techniek Kunststof
Afmetingen 63 x 63 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 2500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Direct kopen
Salvador Dali - Don Quichot kopen? Bied vanaf 35!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Don Quichot
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Marcel Louis Baugniet - geometrische compositie kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Louis Baugniet (1896-1995) Belgisch geometrische compositie
Techniek Potlood
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen