Lid sinds 2024 / Wommelgem , België
3 aangeboden items / 9 verkochte items
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 63 x 63 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 16 x 11 cm (h x b) |
| Drager | Papier |