Ingeborg14
  3. Ervaren verkoper
  5. Ingeborg14

Ingeborg14

Lid sinds 2024 / Taarlo, Nederland

1 aangeboden items / 7 verkochte items

Bart Pots - Boerderij kopen? Bied vanaf 100!
Bart Pots (1925) Nederlands Boerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen