Guy Olivier (1963)
Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |