ingriddostnieuwenstein
  3. Ervaren verkoper
  5. ingriddostnieuwenstein

ingriddostnieuwenstein

Lid sinds 2026 / Huizen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Guy Olivier - Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl kopen? Bied vanaf 500!
Guy Olivier (1963) Nederlands Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500