Iniskunst1
  3. Ervaren verkoper
  5. Iniskunst1

Iniskunst1

Lid sinds 2025 / Arnhem, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Borek Sipek - Handgemaakte stolp van Boheems kristal met witte porseleinen presenteerschaal kopen? Bied vanaf 125!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Handgemaakte stolp van Boheems kristal met witte porseleinen presenteerschaal
Afmetingen 15 x 24 cm (h x b)
Gewicht 1997 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Borek Sipek - Karaf fragiel Boheems kristal op massieve Boheems kristallen houder kopen? Bied vanaf 189!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Karaf fragiel Boheems kristal op massieve Boheems kristallen houder
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gewicht 2245 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Marie-Jeanne Bouduin - Soleil levant (mogelijk ook bekend als: Au retour) kopen? Bied vanaf 199!
Marie-Jeanne Bouduin (1940-2013) Belgisch Soleil levant (mogelijk ook bekend als: Au retour)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen