Borek Sipek (1949)
Handgemaakte stolp van Boheems kristal met witte porseleinen presenteerschaal
| Afmetingen | 15 x 24 cm (h x b) |
| Gewicht | 1997 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2025 / Arnhem, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
| Gewicht | 1997 g |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Gewicht | 2245 g |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |