Lid sinds 2023 / Westzaan, Nederland
3 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 29 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |