Jana-
  3. Ervaren verkoper
  5. Jana-

Jana-

Lid sinds 2025 / Opwijk , België

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Royal Boch - Freres Belgium kopen? Bied vanaf 80!
Royal Boch (1841) Belgisch Freres Belgium
Afmetingen 1 x 1 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 80
Direct kopen