Lid sinds 2025 / Coux et Bigaroque Mouzens, Frankrijk
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 17 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 90 x 69 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |