JanBernard
  3. Ervaren verkoper
  5. JanBernard

JanBernard

Lid sinds 2025 / Coux et Bigaroque Mouzens, Frankrijk

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Toon van Driel - diverse originelen kopen? Bied vanaf 400!
Toon van Driel (1945) Nederlands diverse originelen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 400
Direct kopen
Hajime Sorayama - Poupée en latex kopen? Bied vanaf 7000!
Hajime Sorayama (1947) Japans Latex Doll
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen