Bengt Lindstrom (1925-2008)
BON A TIRER - aquagravure - UNIEK
| Techniek | Aquagravure |
| Afmetingen | 79 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |