JanDH
  3. Ervaren verkoper
  5. JanDH

JanDH

Lid sinds 2025 / MEISE, België

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Bengt Lindstrom - BON A TIRER - aquagravure - UNIEK kopen? Bied vanaf 315!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds BON A TIRER - aquagravure - UNIEK
Techniek Aquagravure
Afmetingen 79 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1395!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395