JanDiny
  3. Ervaren verkoper
  5. JanDiny

JanDiny

Lid sinds 2026 / Gemert, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Firma Regout & Co - servies kopen? Bied vanaf 100!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands servies
Afmetingen 20 x 7 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100