Firma Regout & Co (1827-1899)
servies
| Afmetingen | 20 x 7 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2026 / Gemert, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Gewicht | 1200 g |