Onbekend Ets Brugge "Quai Main d'Or"
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 65 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2025 / Temse , België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |