Juan Soler (1951) 1951 - Spanje. Schildert in een impressionistis
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 46 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250