janvanevelingen
  3. Ervaren verkoper
  5. janvanevelingen

janvanevelingen

Lid sinds 2019 / Ekeren, België

2 aangeboden items / 62 verkochte items

Edmond Bellefroid - Koninklijke Mosa - Vaas - 1954 Triënnale Milaan, Gouden medaille kopen? Bied vanaf 40!
Edmond Bellefroid (1893-1971) Nederlands Koninklijke Mosa - Vaas - 1954 Triënnale Milaan, Gouden medaille
Afmetingen 45 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 680 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Direct kopen
Arthur Storch - Sterbendes Reh, Schwarzburger Werkstätten 1922 kopen? Bied vanaf 450!
Arthur Storch (1870-1947) Duits Sterbendes Reh, Schwarzburger Werkstätten 1922
Afmetingen 38 x 35 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 2900 g
€ 450
Direct kopen