janvanevelingen
  5. janvanevelingen

janvanevelingen

Lid sinds 2019 / Ekeren, België

4 aangeboden items / 37 verkochte items

4 aangeboden items door deze verkoper

Riihimäki - Tamara Aladin - Maljakko 1377, 150mm kopen? Bied vanaf 50!
Riihimäki - Tamara Aladin - Maljakko 1377, 150mm

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Jaartal1965
Afmetingen15 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht970 g
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Envalds - Vase for Arabia, Finland. kopen? Bied vanaf 30!
Paul Envalds - Vase for Arabia, Finland.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen9 cm x 6.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht313 g
GesigneerdHandgesigneerd
August Mouzin & Compagnie - Faience cracquelé kopen? Bied vanaf 50!
August Mouzin & Compagnie - Faience cracquelé

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Afmetingen12 cm x 10.5 cm x 10.5 cm (h x b x d)
Gewicht365 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Saara Hopea - Nuutajarvi 1404/SH105 kopen? Bied vanaf 50!
Saara Hopea - Nuutajarvi 1404/SH105

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Jaartal1953
Afmetingen24.6 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht239 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker